• 795 030 246
  • kontakt@karolczarnecki.com

O nas

16 LATDOŚWIADCZENIA

Program szkoleniowy
Karola Czarneckiego

CERTYFIKOWANY MISTRZ

Mam na imię Karol i moja przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła się już od najmłodszych lat. Początek mojej ścieżki kariery rozpoczyna się wraz ze szkołą zawodową a następnie praktykami, które jeszcze bardziej wzmocniły we mnie poczucie , że chce być fryzjerem, wizjonerem. Aby móc przystąpić do egzaminu mistrzowskiego ukończyłem liceum czego następstwem było studium o kierunku „stylista wizażysta „. W tym czasie pracowałem jako fryzjer, wziąłem udział w wielu kursach, a także brałem udział w licznych mistrzostwach branżowych. Aktywnie obserwuję wszystkie zmiany w modzie i branży, łącząc techniki oldschoolowe z nowoczesnymi technikami strzyżenia, mając na uwadze ergonomię pracy i obsługę klienta, która wraz z dynamiką branży jest dla mnie kluczowa w drodze do osiągnięcia sukcesu. Aktualnie jestem właścicielem salonu barberskiego „Sztuka” w samym sercu Krakowa oraz akademii – Wydział barberingu, gdzie mam przyjemność dzielić się wiedzą i swoim doświadczeniem

O nas

Nasz Wydział Barberingu to kameralna akademia w sercu miasteczka studenckiego AGH w Krakowie. 6 w pełni wyposażonych stanowisk, przygotowanych do nauki zawodu barbera oraz szkoleń doszkalających dla barberów czeka na Was w Akademiku AKROPOL przy ul. Juliana Tokarskiego 1 . Akademia posiada ogromną bazę modelil, którzy są niezbędni w zdobyciu praktycznej wiedzy potrzebnej do pracy w tym fachu. Autorski program szkoleniowy Karola Czarneckiego jednego z najlepszych barberów w Polsce poszerzony o elementy zarządzania, rynku pracy, fotografii oraz multimedialnych narzędzi potrzebnych w Pracy barbera.

Autorski program szkoleniowy Karola Czarneckiego - jednego z najlepszych i najbardziej znanych barberów w Polsce - został poszerzony o elementy zarządzania, rynku pracy, fotografii oraz multimedialnych narzędzi potrzebnych w pracy.

  • 100%

    Satysfakcji

  • 100%

    Zadowolonych klientów

Szkolimy zarówno początkujących barberów od zera jak i prowadzimy zaawansowane kursy doszkalające m.in. w zakresie technik strzyżenia, rodzajów cieniowania, golenia brzytwą, strzyżenia i stylizacji brody w zawodzie barbera.

Poznaj nasz zespół

Dzięki wspólnej pasji i kreatywności kreujemy niesamowite przeżycia i wychodzimy ze schematów. Jesteśmy dumni, że tworzymy zespół, który oddaje całe serce i duszę, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.