• 795 030 246
 • kontakt@karolczarnecki.com

Kurs podstawowy

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

W Naszej akademii oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowancyh fryzjerów/barberów, którzy chcieliby udoskonalić swój fach. Naszym flagowym szkoleniem jest kurs BARBER STOPIEŃ I 128 godzin zajęć w tym 110 godzin praktyki. Jego twórca Karol Czarnecki to fryzjer ze stażem sięgającym wielu lat przed powstaniem pierwszych barbershopów w Polsce, który zakochał się i poświecił tematowi fryzjerstwa męskiego, wyspecjalizując się w tej dziedzinie i zdobywając w niej wiele osiągnięć na szczeblu Polskim jak i międzynarodowym. Swoją pasje do barberingu przekazuje swoim uczniom od kilku lat
a spod jego ręki wyszło wielu pracujących i osiągających sukcesy barberów. W swoim programie Karol kładzie bardzo duży nacisk na praktykę. Podczas szkolenia, na którym każdy z kursantów obetnie minimum 45 modeli przekazuje Wam kompletną wiedzę do rozpoczęcia swojej przygody z barberingiem oraz zaraża Was niebywałą pasją do tego zawodu, która
w nim aż kipi.  W programie dowiecie się takich aspektów pracy jak:

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ ?

W trakcie tego kursu poznasz między innymi:

To naprawdę mega dawka wiedzy, z którą możecie wystartować na podbój branży barberskiej na całym świecie. 

Akademia pomaga swoim kursantom załatwiać dofinansowania i refundacje za koszty szkoleniaz Urzedów Pracy, KFS oraz Funduszy Unijnych. Więcej informacji uzyskacie kontaktując się z Nami pod nr telefonu 663574930 oraz wysyłając do Nas maile na adres: hello@wydzialbarberingu.pl

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz zdobyć solidne podstawy w barberingu i zacząć rozwijać swoją karierę w branży fryzjerskiej, to kurs podstawowy barberingu jest właśnie dla Ciebie! Podczas szkolenia poznasz tajniki sztuki strzyżenia i golenia, a także nauczysz się wykonywać wiele innych zabiegów, które pozwolą Ci na stworzenie doskonałych fryzur męskich. Nasz kurs jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewnią Ci pełne wsparcie i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zapisując się na nasz kurs, zdobędziesz nie tylko praktyczne umiejętności, ale także certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje. Nie czekaj dłużej, zapisz się na kurs i rozpocznij swoją przygodę z barberingiem już dziś!

KURS BARBER STOPIEŃ I trwa 4 tygodnie, jest to szkolenie barberskie od podstaw, przygotowujące do pracy w zawodzie barbera.

KURS BARBER BEGINNER trwa 3 tygodnie, jest to szkolenie barberskie dla osob mających wcześniej styczność z fryzjerstwem lub barberingiem. 

Nie. Możesz być zupełnie zielony a na szkoleniu nauczymy Cię wszystkiego co pozwoli Ci na świetny start w karierze barbera. 

Podczas szkolenia przekażemy Ci kompletną wiedzę do rozpoczęcia swojej przygody z barberingiem oraz zarazimy Was niebywałą pasją do tego zawodu. Zajęcia są mocno ukierunkowane na praktykę i podczas szkolenia obetniecie minimum 45 modeli. Dodatkowo szkolenie wzbogacone jest o kilka przydatnych tematów wokół samej pracy praktycznej. Będziecie mogli dowiedzieć się dużo ciekawostek o zarządzaniu barber shopem, rynku pracy, fotografii oraz narzędzi multimedialnych przydatnych w pracy barbera. W programie dowiecie się takich aspektów pracy jak:

– prawidłowe wykonanie usług barberskich 

– Techniki cieniowania typu FADE 

– Rodzaje cieniowania 

– Formy strzyżeń 

– Technika strzyżenia nożyczkami 

– Praca brzytwa 

– Pigmentacja zarostu 

– Trymowanie brody 

– Zarządzanie barbershopem 

– Pierwsze kroki na rynku pracy w zawodzie barbera 

– Fotografia w zawodzie barbera 

– Narzędzia multimedialne w pracy barbera

To naprawdę mega dawka wiedzy, z którą możecie wystartować na podbój branży barberskiej na całym świecie. 

Tak. Po szkoleniu nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na rozpoczęcie kariery w zawodzie barbera, oraz otrzymasz pomoc w znalezieniu nowego miejsca pracy. Reszta będzie już w Twoich rękach

Na szkoleniu zapewniamy  kompletny sprzęt oraz kosmetyki do pracy. Doradzimy Ci też jeżeli będziesz chciał kupić sprzęt dla siebie.

To proste ! Wystarczy że wypełnisz formularz kontaktowy i wyślesz go do nas, a my wszystkim się zajmiemy!

Za szkolenie zapłacisz z góry gotówką lub przelewem. Istnieje też możliwość płatności ratalnej.  Pomagamy też w zdobyciu dofinansowania na szkolenie z Urzędu Pracy, Funduszy Europejskich i programów lokalnych.

Kliknij TUTAJ, aby przejść do formularza.

CENNIK

 • BARBER STOPIEŃ I

  4 - tygodniowe szkolenie szkolenie barberskie od podstaw, przygotowujące do pracy w zawodzie barbera.

  10 000ZŁ

 • BARBER BEGINNER

  3 - tygodniowe szkolenie barberskie dla osob mających wcześniej styczność z fryzjerstwem lub barberingiem.

  8 000 ZŁ

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie

Potwierdź termin

Zaproponujemy Ci dostępne terminy szkoleń, a Ty wybierzesz idealny dla Ciebie termin!

Widzimy się na kursie!

Po dopięciu formalności widzimy się na kursie!

Zapisz się na kurs już teraz!

Główny formularz kontaktowy

 • Adres

  ul. Juliana Tokarskiego 1,
  30-065 Kraków
 • Godziny

  Pon - Pt: 8:00 – 18:00
  Sob: Nieczynne
 • Kontakt

  +48 663 574 930
  hello@wydzialbarberingu.pl